Svět plážového volejbalu

Dnes si na našem hřišti zahrálo 129 hráčů, z toho 8 je stále ve hře.

Kolocová se Slukovou ve finále!

21. 6. 2014, autor: Ben

Grand Slam v Berlíně je země zaslíbená pro Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou. V loňském roce se jim právě v Berlíně podařilo získat první 4. místo v jejich kariéře na Světovém okruhu. Již nyní je jasné, že se Kiki a Maki umístí lépe než v loňském roce. Dnes Kristýna s Markétou odehrály dva zápasy. První zápas byl ve třetím kole, kde byly favorizované Brazilky Talita a Lima. Ačkoliv náš tým nebyl favoritem, tak se mu podařilo vyhrát ve třech setech 2:1 (14:21, 21:19 a 15:11).

kolocova-slukova-nahled

Poté co porazily nasazený par číslo 3, jejich soupeřkami bylo čínské duo Wang Fan-Yue Y. Zde Kolocová se Slukovou byly papírovými favority. Tuto roly se jim podařilo přenést i do zápasu. V prvním setu se náš tým ujal vedení, a to nepustil až do konce setu. Druhý set Číňanky začaly lepé a držely vedení až do technického time-outu, po kterém Kristýna Kolocová dala dvě esa. Karta se tak obrátila a naše hráčky vedení udržely až do konce. Kiki a Maki tak vyhrály 2:0 po setech 21:15 a 21:17 a zítra se budou prát o historicky první místo na turnaji typu Grand Slam. Jejich soupeřkami budou Brazilky Maria Antonelli a Juliana Felisberta Da Silva. Zápas začíná zítra v 16:20!